opravy statiky
provádění střech
projekce


Provádění střech

Hodonínská firma SILS s.r.o realizuje kompletní dodávky nových střech především pro průmyslové objekty. Zajišťujeme nové střechy na klíč, ale také rekonstrukce a opravy starých střech. Mezi cíle firmy patří zaměření na vysokou kvalitu nabízených služeb. Kromě provádění střech se specializujeme na opravy statiky objektů a také projekci staveb. Naším sídlem je Hodonín, zakázky však realizujeme v širokém okolí.

Projekcí a pokládkou střech se zabýváme již od svého vzniku v roce 1994. Realizujeme střechy od návrhu aprojekce střechy přes výrobu a montáž střechy až po pokládku krytiny a montáž klempířských prvků. Provádíme také opravy a rekonstrukce střech s ohledem na statiku stavby. Zaměstnáváme spolehlivé a zkušené projektanty i pokrývače, používáme osvědčené materiály, vždy dodržujeme dohodnuté termíny. V současné době je naším smluvním partnerem spolehlivý výrobce KM BETA.

V případě zájmu či jakýchkoliv dotazů nás prosím kontaktujte! Rádi a ochotně Vám poradíme, zdarma naceníme Vaši poptávku, navrhneme oboustranně výhodné řešení. Těšíme se na spolupráci.

 

Ukázka naší práce